ara

bugün 0
yenileyenile


19.06.2019 çarşambapaylaş başlıkta ara
7
Asi Kurşun hapishanin en kötü bölümünde tutuluyordu. Burası yine Accurity Firması tarafından yapılmış bir bölümdü. Azılı suçlular ve devlet düşmanları için yapılmıştı. Bu bölüm çok karanlıktı. Mısır piramitleri gibiydi. Günde sadece iki kez güneş vuruyordu. Bay X içeri girip içeride bulunan muhafızları etkisiz hale getirdi. Bay Y'de hemen Hapishane Kontrol Dairesi'ne gitti. Burayı bulmak hiçte zor değildi. Çünkü alışveriş merkezleri gibi koridorların başında "Kontrol Dairesine Gider" vs. Tarzda yazılar bulunuyordu. Aman Tanrım! Her şey Asi Kurşun'un lehine ilerliyordu. Bay Y hızlıca makine dairesinin içine girdiğinde biralarını yudumlayan ve kameraları gözetleyen iki asker gördü. Hızlıca belinde bulunan susturuculu tabancayı çekti ve ayağının topuğu ile tetiği çekip iki askere de birer kurşun sıktı. Bay Y israfı sevmeyen bir insandı. İkisine de birer mermi sıkmayı tercih etti. Yere düşen iki askeri kenara itekledikten sonra ana bilgisayarın başına oturdu. Oda a330-300 uçak kokpiti gibiydi. Onlarca buton ve kol vardı. Bay Y hızlıca çantasında bulunan PDA telefonunu açtı ve bir USB kablo ile ana bilgisayara giriş yaptı. PDA ile hızlıca yeni bir algoritma yazdı ve bunu hapishanenin ana bilgisayarına upload etti. Artık her odaya, her kameraya hatta uçan kuşa bile müdahale edebiliyordu.
Bay X İçerideki askerleri temizledikten sonra kontrol dairesine, Bay Y'nin yanına, geldi.
Hrrrırırr! dedi Bay X. Yorulmuştu. "Maaşıma zam isteyeceğim" dedi Bay Y'ye dönüp. Bay Y'nin yüzündeki damarlar çıktı. Asi bir tavırla "Bunu bana değil, Asi Kurşun'a söylemen gerekiyor, seni gerizekalı. Tabi söylebilirsen" dedi. Bay X hiç umursamaz bir tavırla "halletin mi?" diye sordu. Bay Y cevap vermedi.
Y kayıt gözetim bilgisayarının başına geçti. Asi Kurşun'un tutuklu bulunduğu C2-5 bölümünün kayıtlarına baktı. Bay X de iki askerin yarım bıraktığı biraları fondipliyordu. Bay Y C2-5 bloğu izledikten sonra, sanırsın burayı toki yaptı, Bay X'e işaret vererek dışarı çıktı.


- to be continued -
nyc
2.1.2015 13:41
..tümünü göster..
"ironi sözlük'ü kasıp kavuran ilginç hikaye" hakkında bilgi verin
Son Eklenen Görseller
ekleyen: nasil girdim ama
03.08.2016 02:04
ekleyen: sinecemis
14.02.2016 00:28
ekleyen: fevki lugat
28.01.2016 11:18

X

yeni bir mesaj aldınız