ara

bugün
yenileyenile


25.02.2020 salıpaylaş başlıkta ara
1
kızan olacak elbet, belki söven, belki de hak veren, -ki umutluyum hak verecek olanlara ondan yazıyorum- işte bir sebep: günün beğenenleri, yazmamanın en büyük sebepleri zaman gerçeğinden sonra maalesef budur. elbette çok değerli kalemler var ve orayı hak ediyorlar, lakin ekserisi tek cümlelik entry ve boş bakınızlar. hoş dolu olsa da boş. bildiğin boş.

- e yaprağım ne diyorsun şimdi?

ona geliyorum. işte diyorum ki yazmayayım, sonra bir okuyorum gel de yazma diyorum. ilgili başlık; ırkçı olup müslüman olduğunu düşünmek. elbette kur'ân'dan fetva verilir başka bir yerden değil ama kitabı okumadan havadan fetva vermek din katliamıdır. yahu daha hâdis nedir âyet nedir bilmiyorsun. âyet dediğin hâdis ve âyetler bireysel ve toplumsal olarak ikiye ayrılır. en önemlisi ''hüküm allah'ındır!'' âyeti var iken kulun kula hükümdar olması aciz bir kibirdir. farklılığı ön plana koyup kendini üstün gören ilk kişi iblistir. lanetlenmiştir. bundan dolayı üstünlük biçmek kişinin kendi ırkına iblis hasletidir. öte yandan kitabın içinde protipler ve kavramlar bulunujr. münafık, kafir, zındık, mümin, teslim olan, rabbini bilen anlamında.

ya onu bunu boş verin, yemin ediyorum bu cehalet beni filozof yapacak amk!
olum etmeyin eylemeyin kerhaciden hoca olmaz. biraz okuyun! bilmediğiniz şeyleri de yazmayın. bildiklerinizden yazın okuyalım.
edebiyatkerhanesi
29.3.2015 12:19
..tümünü göster..
"" hakkında bilgi verin
Son Eklenen Görseller
ekleyen: nasil girdim ama
03.08.2016 02:04
ekleyen: sinecemis
14.02.2016 00:28
ekleyen: fevki lugat
28.01.2016 11:18
ilginizi çekebilir

X

yeni bir mesaj aldınız