ara

bugün 0
yenileyenile


18.06.2019 salıpaylaş başlıkta ara
41
okudukça tansiyonum düşer gibi oluyor gözlerim kararıyordu. tepemdeki sokak lambasının faydasız ışığına rağmen okumayı başarmıştım.

yeşil renkte, mis kokulu mektupta aynen şu ifadelere yer vermişti.

" merhaba;

öncelikle bana yaşattığın sevilme duygusu için sana çok teşekkür ederim.

seni geçen sene geldiğimizde de görmüştüm fakat bu sene olduğu kadar ilgimi çekmemiştin. sana olan duygularımda sanırım bazı değişiklikler oldu. hislerim eğer yanıltmıyorsa sana karşı bir aşk hissetmeye başladım. ancak seninle görüşmem beni ailevi yönden fazlasıyla zorda bırakabilir. rica ediyorum bir müddet seni uzaktan sevmeme izin ver olur mu?

sana duygularımın tamamını bir sayfada anlatmaya çalışıyorum. lütfen ben mazur gör beni ve kendini zorda bırakacak bir şey yapmazsan sevinirim.

sanırım yarın itibariyle önce memlekete oradan da almanya'ya geri döneceğiz. olur da beklerim dersen seneye görüşürüz. hoşçakal.

derya "

yazıyordu.

yüzümde gereksiz bir tebessüm, kalbimde kocaman bir burukluk vardı.

tekrar balkonun altına doğru yol aldım. bir yandan da planlar yapmaya başlamıştım. öyle ki yaptığım her plan anında suya düşüyordu.

kalbime söz geçirebilecek miydim acaba. olsun en azından bana olan duygularını biliyorum artık diyerek kandırmaya çalışıyordum kendimi. ama nafile olmadı yapamadım. o ara balkonda olduğunu ve beni izlediğini farkettim. gecenin kör saatinde sokakta yalnız başıma neler olabileceğini kestirmeye çalışıyordum.

sabah ezanı okunuyordu. artık eve gitmem gerektiğinin farkındaydım. yavaşça olduğum yerden doğruldum. bir daha göz göze geldikten sonra eve gittim.

eve gider gitmez sızmışım. uyandığımda direkt balkona çıkıp deniz gözlü kızın evine bakmaya gittim.

maalesef aklıma gelen başıma gelmiş deniz gözlü kız gitmişti. artık bir daha uzaktan uzağa da olsa seveceğim bir deniz gözlü kız yoktu artık. resmen ayaklarımın dermanının bittiğini ve ayakta duramayacağımı hissettim. belki onun gidişini bile görsem döneceğine umudum olacaktı ama ben bunu bile beceremedim.

devamı gelecek...
ruknettinabininhaylazoglu
27.10.2014 22:44 ~ 04.11.2014 00:18
..tümünü göster..
"ruknettinabininhaylazoglu" hakkında bilgi verin
Son Eklenen Görseller
ekleyen: nasil girdim ama
03.08.2016 02:04
ekleyen: sinecemis
14.02.2016 00:28
ekleyen: fevki lugat
28.01.2016 11:18

X

yeni bir mesaj aldınız